Webinar za roditelje
Autor: Branko Goleš, 28. 3. 2023.

Poštovani roditelji,

Centar za nestalu i zlostavljanu djecu u partnerstvu s Domom zdravlja Osječko-baranjske županije provodi projekt „MentOS - zajedno za mentalno zdravlje!“ Svrha projekta je povećanje svijesti o važnosti unaprjeđenja mentalnog zdravlja te prevencija mentalnih bolesti. U sklopu projekta planirano je održavanje webinara za roditelje iz cijele RH kojima će se razviti vještine prepoznavanja rizika za razvoj mentalnih poteškoća kod djece i mladih.

Prijaviti se možete putem idućeg linka:

-   Webinari za roditelje – 29.03.2023. u dva termina: prvi u 10:00, drugi 18:00 sati

Prijavom otključavate mogućnost sudjelovanja na Zoom održavanju webinara kao i kasnijeg pregleda webinara.