Maskenbal
Autor: Krunoslav Sakač, 16. 2. 2023.

Tradicija maskiranja u našoj školi se nastavlja. U četvrtak, 16. veljače pod velikim odmorima našom školom su prošetali akcijski junaci, vile i vještice, pokoja princeza, jedan šeik, na desetak Harryja Pottera, jedna Hermione, popriličan broj terorista, jedan bombaš samoubojica, likovi iz horor filmova, Janica i Mika Labudan iz Kolarove Breze, cijela plejada nogometaša i jedan, ali vrijedan pokemon trener. Iako su viši razredi, kako to već biva, uložili manje truda od nižih, pod malim odmorima bilo je veoma veselo. Uz pjesmu, ples i krafne obilježili smo poklade malo ranije negoli je to običaj zbog nadolazećih praznika. Zavirite u našu galeriju slika i potražite naše omiljene junake!