Predblagdanske aktivnosti učeničke zadruge "Martinovac"
Autor: Sofija Štefanac Klobučar, 22. 12. 2022.

Božićna prodaja učeničke zadruge ,,Martinovac“

Članovi učeničke zadruge ,,Martinovac“ i ovo su se blagdansko vrijeme, već tradicionalno, predstavili prigodnom prodajom svojih proizvoda. Zadrugari su ove godine prodavali čestitke, keramičke ukrase za bor, nakit za bor od recikliranog materijala i vrećice s lavandom. Proizvode su prodavali djelatnicima i učenicima u holu naše škole. U ponudi proizvoda su se ove godine našli i proizvodi dvaju novih sekcija zadruge. Te sekcije su ,,Mladi geografi“ pod vodstvom prof. Marine Periše i ,,Glagoljaška skupina“ pod vodstvom prof. Danijele Jalžabetić. Naši su zadrugari bili zadovoljni rezultatima svojeg rada i ovim se putem zahvaljujemo svima onima koji su nas u tom radu podržali.

Autorica teksta za objavu: Martina Gracin, prof. Likovne kulture

Priloženi dokumenti: