Održana Smotra učeničkih zadruga Zagrebačke županije
Autor: Danijela Jalžabetić, 23. 5. 2022.

Učenička zadruga Martinovac u petak, 20. svibnja 2022. godine, predstavila je svoj rad u OŠ Rugvica. Tamo je sudjelovala na Smotri učeničkih zadruga Zagrebačke županije. Zadrugu su predstavljale učenice 7.d razreda Borna Bečirović i Lucija Goleš u pratnji voditeljice Martine Gracin. Naše su učenice predstavile rad zadruge i njen ovogodišnji proizvod, pečat napravljen tehnikom linoreza. Također, učenice su stručnoj komisiji predstavile ustroj i rad zadruge te pokazale postupak izrade proizvoda. Osvojile su deveto mjesto. Čestitamo im na uspjehu i predstavljanju naše škole na Smotri!