Školsko natjecanje iz geografije
Autor: Marina Periša, 31. 1. 2022.

U petak, 28. siječnja 2022. je održano školsko natjecanje iz geografije na kojem su ove školske godine sudjelovali učenici: Rafael Gregorin (6.c), Paola Dedić (6.c), Magdalena Slišković (6.c), Petar Šturm (6.d), Karlo Tomić (6.d), Ivan Sakač (7.c), Bruna Blaić (7.d), Lucija Goleš (7.d) i Leon Klarić uz mentorstvo učiteljica Jelene Kraljić i Marine Periša.

Rezultati školskog natjecanja iz geografije održanog u našoj školi:

Županijsko natjecanje će se održati 7. ožujka 2022. godine u OŠ Klinča Sela na koje će biti pozvano 20 učenika za svaki razred koji su imali najbolji uspjeh na školskoj razini u cijeloj Zagrebačkoj županiji.