Dan škole - 10. obljetnica rada
Autor: Branko Goleš, 10. 2. 2020.

Poštovani učenici, bivši učenici i roditelji,

Osnovna škola „Ivan Benković“ obilježava prvo desetljeće  svoga rada. Za ovaj mali jubilej pripremili smo sljedeći program:

• utorak, 18. veljače, 13:30 – predstavljanje e-časopisa
  • četvrtak, 20. veljače, 19:00 – otvorenje likovne izložbe „Naših PRVIH DESET“
  • petak, 21. veljače, 16:00 – svečana priredba.

Sve naše BIVŠE učenike posebno pozivamo da nam se pridruže u ČETVRTAK u 19 sati na otvorenju izložbe ponajboljih likovnih radova učenika svih generacija. Otvorenje izložbe upotpunit će umjetničko - glazbeni program čiji će nositelji biti naši bivši i sadašnji učenici. Želja nam je okupiti bivše Benkoviće u velikom broju, malo popričati i podružiti se s vama!

Molim vas, podijelite ovaj poziv među svojim kolegama, susjedima i prijateljima. Radujemo se vašem okupljanju!

Ravnatelj: Branko Goleš, prof.