Održano međuopćinsko Natjecanje u odbojci za dječake i djevojčice sedmih i osmih razreda
Autor: Danijela Jalžabetić, 6. 2. 2019.

Međuopćinsko Natjecanje u odbojci za dječake i djevojčice sedmih i osmih razreda održano je  4. veljače 2019. godine gdje je naša škola igrala pod imenom 'Dugoselko'. Pod vodstvom učiteljice TZK-a naše škole, Ane Srdinić, učenici su postigli odlične rezultate, a muška ekipa se plasirala na županijsku razinu Natjecanja.

Žensku ekipu naše škole predvodile su: Sara Klarić(8.c), Nika Aščić(8.b), Marcela Jeleč(7.c), Lara Ljevar(8.a), Marija Šimić(6.a), Buga Bohaček(6.a), Matea Martić(8.a), Ana-Marija Martić(7.a), Ema Bićanić(7.a), Ema Vražić(7.b), Ivana Prisuda-Potočki(7.a) i Gabrijela Vladić(8.a). Učenice su osvojile vrlo dobro treće mjesto. Mušku ekipu naše škole činili su: Marin Božanović(8.c), Felipe Dos Santos(8.b), Sebastijan Zečević(8.a), Martin Jaković(8.b), Jan Ivan Jurković(8.a), Luka Brezovec(8.d), Luka Sušilović(7.d), Patrik Jakešević(7.d), Dominik Capan(7.d), Sebastijan Beriša(7.d) i Mislav Sakač(7.c) te su izuzetnom igrom osvojili prvo mjesto i tako se plasirali na županijsko Natjecanje u odbojci.

Čestitamo učenicima i mentorici na postignutim rezultatima.

Lara Franjković, 7.d