Dan škole (Dan otvorenih vrata škole)
Autor: Krunoslav Sakač, 19. 2. 2010.

U četvrtak, 18. veljače 2010.  naša škola  je obilježila  Dan škole. Na taj dan, točno prije 173 godine, rodio se naš Dugoselac Ivan Benković.

Dan škole je ujedno bio i Dan otvorenih vrata škole. Kreativne radionice, osmišljene od strane naših učitelja, zamijenile su klasičnu nastavu. Radionice su bile raznovrsne.  Svojim temama privukle su sve učenike. Svaki učenik je našao nešto zanimljivo za sebe. Radionice su trajale po dva školska sata. Umjesto zvona,  početak i završetak pojedine radionice označavala je glazba na školskim hodnicima. Radionice su bile organizirane u dvije smjene. Tri radionice u jutarnjem  turnusu i tri u poslijepodnevnom. Radionice su bile otvorene za sve učenike naše škole. Pošto su vrata naše škole bila otvorena cijeli dan i za ostale zainteresirane, imali smo mnogo posjetitelja. Od naših roditelja i  baka i djedova do svih građana Dugog Sela koje je zanimalo kako funkcionira naša nova škola. Našim gostima koji su nas posjetili tog dana želimo da nas i dogodine posjete. Onima koji su bili spriječeni, poručujemo da ćemo i sljedeće godine rado otvoriti svoja vrata.

Slike pogledajte u našoj foto-galeriji