Ukupno: 920154
Održano Natjecanje u šahu za dječake
Autor: Danijela Jalžabetić, 29. 1. 2018.

Natjecanje u šahu za učenike i učenice osnovnih škola Zagrebačke županije održalo se u  organizaciji OŠ Vukovina 26. siječnja 2018. godine u prostorijama područne škole u Buševcu. Ekipa naše škole natjecala se u muškoj kategoriji i to u sastavu: Lukas Cajner, Josip Ivić, Vlado Remenar i  Dino Lović. Pod vodstvom Luke Podunajca ekipa naše škole osvojila je treće mjesto. Čestitamo učenicima i voditelju na uloženom trudu i ostvarenim rezultatima.

Osim ekipe naše škole (ŠŠD Dugoselko), na Natjecanju su sudjelovale ekipe OŠ Sveta Nedjelja (ŠŠD Žabac), OŠ Antun Augustinčić, (ŠŠD August), OŠ Ljubo Babić (ŠŠD Jastreb), I. OŠ Vrbovec (ŠŠD Iskra) i OŠ Vukovina (ŠŠD Vučko). Prvo mjesto osvojila je ekipa OŠ Sveta Nedjelja, a drugo ekipa OŠ Antun Augustinčić.

Luka Sušilović, 6.d