Održana kreativna božićna radionica
Autor: Krunoslav Sakač, 17. 12. 2010.

10. prosinca 2010. u večernjim satima u našoj školi je održana kreativna božićna radionica.

Radionicu je vodila gđa Marija Jakovljević, učiteljica/mentor razredne nastave iz OŠ Rovišće, a ujedno i voditeljica njihove učeničke zadruge.

Radionica je bila dobro posjećena, a prisustvovalo joj je šest učiteljica razredne nastave i šest profesorica  predmetne nastave.

U prvom dijelu radionice voditeljica je prisutne motivirala da svaki sudionik izradi svoj božićni aranžman pomoću prirodnih materijala koji su svima bili dostupni poput brezine kore, oraha, lješnjaka, češera, ali i u kombinaciji s raznim ukrasnim vrpcama i svijećama. U drugom  dijelu radionice izrađivale su se svijeće i ukrasi za bor od satne osnove. Pri samome kraju gđa Marija je prisutnima dala još pregršt ideja kako za čestitke tako i za ukrase za ove nadolazeće blagdane. Polaznice radionice su vidljivo zadovoljne otišle kući s punim rukama svojih unikatnih radova.

Zahvaljujemo gđi Mariji na trudu i prekrasnim idejama koje će nam koristiti  u radu s našim učenicima.

SLIKE

Sonja Nekić