Zahvala malih cvjećara
Autor: Krunoslav Sakač, 9. 11. 2010.

Mali cvjećari 4.-ih razreda uz pomoć učiteljice i dobrih ljudi uredili su predvorje i ulaz u školu.

Nabavili smo žardinjere, zemlju i cvijeće i prionuli na posao ( vidi fotografije). Zbog toga bi se ovim putem htjeli zahvaliti svima onima koji su nam pomogli u  našem naumu i ostvarenju želja da nam škola bude što ljepša i ugodnija za boravak. I ne samo nama, već i svim roditeljima, bakama, djedovima, sugrađanima kojima su vrata naše škole uvijek otvorena.

Veliko hvala:

-      Gradu Dugom Selu na žardinjerama i cvijeću koje smo posadili u žardinjere;

-      gospođi Arielli Melić na ukrasnim biljkama, pomoći i savjetima;

-      gospođi Katarini Vjenceslavi Remenar na rukavicama (kako ne bismo uprljali svoje male ručice) i alatu potrebnom za rad (lopatice, grabljice, šprice, krpe…);

-      gospođi Boljkovac na zemlji kojom smo popunili naše žardinjere;

-      obitelji Zvonimira Ivaka na velikoj palmi (čekamo još samo plodove) i dvije juke kojima smo ukrasili predvorje škole.

Veliko hvala i svima onima koji ovaj put nisu sudjelovali u našim radovima, ali nas podržavaju u tome! Nadamo se da će nam se što prije priključiti.

Ovim putem pozivamo i sve one koji bi nam na bilo koji način mogli pomoći da nam se jave.

MALI CVJEĆARI 4.-ih RAZREDA I

UČITELJICA ŽELJKA ŠOŠTARČIĆ LAUŠ