Učenici 4. razreda posjetili Zoološki vrt u Zagrebu
Autor: Krunoslav Sakač, 7. 11. 2010.

Prošlog mjeseca povodom Međunarodnog dana djeteta (3.10.) i Međunarodnog dana zaštite životinja (4.10.)  svi su učenici 4. razreda zajedno sa svojim učiteljicama posjetili  Zoološki vrt u Zagrebu.

Kako nas je vrijeme zaista poslužilo, uživali smo u šetnji vrtom zajedno gledajući, komentirajući i učeći neke nove stvari koje do tada nismo znali. U sklopu naše posjete svaki je razred imao organizirano i kratko predavanje (edukaciju) na temu «SVI SMO NAJ» gdje su učenici naučili u čemu je neka životinja naj. Bilo je vrlo poučno i djeci zanimljivo. Nakon našeg posjeta, mogli smo samo zaključiti da nam je bilo lijepo i da se i dalje radujemo novom izletu J.

Kako nam je bilo, pogledajte i sami...