22.11.2019. 16:18
Svjedok u aferi dnevnice: Netko je krivotvorio moj potpis na 44 putna naloga
Kada mu je predočen putni nalog na njegovo ime koji se nalazi u sudskom spisu, Budak je izjavio kako se na njemu ne nalazi njegov potpis

22.11.2019. 16:16
Organizatori 'nagradne igre' traže preliku osobne
Obzirom na napredak tehnologije i mogućnosti raznih oblika komunikacije putem interneta, prijevare putem interneta postaju sve raznovrsnije

22.11.2019. 16:09
U Slavonskom Brodu više od 250 izlagača i tisuće posjetitelja
Na sajmu je i ove godine proglašen najljepše uređeni štand. To laskavo priznanje Gradska Turistička zajednica dodijelila je štandu Kuće sretnih ciglica

U našoj školi održana eTwinning edukacija
Autor: Krunoslav Sakač, 3. 10. 2019.

U našoj školi je 1.10.2019. održana eTwinning edukacija u sklopu kontinuiranog usavršavanja učitelja i nastavnika.

eTwinning je jedna od aktivnosti programa Erasmus+.

eTwinning je portal namijenjen međunarodnoj suradnji i usavršavanju nastavnog i nenastavnog osoblja od predškolskog obrazovanja do srednje škole.

Portal služi nastavnicima i njihovim učenicima za upoznavanje i suradnju s kolegama iz europskih škola kroz različite oblike usavršavanja te rad na zajedničkim virtualnim projektima.

eTwinning ambasadorica Agencije za mobilnost i programe EU  Suzana Delić je podijelila svoja iskustva zainteresiranim sudionicama edukacije te ih motivirala za ovaj način rada , usavršavanja i povezivanja s učiteljima na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Učiteljicama iz naše škole  u edukaciji su se pridružile i dvije učiteljice iz OŠ Stjepana Radića iz Božjakovine.

Tekst i fotografije: Sofija Štefanac Klobučar, voditeljica Aktiva RN