27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 21:00
Iva Šarić pokazala svoju mamu Vesni i jasno je od koga je naslijedila ljepotu
Menekenka je jako povezana s mamom koja joj je bila najveći oslonac nakon razvoda od nogometaša Jerke Leke.

Kako biste izbjegli veliko pospremanje doma, svaki dan napravite ovih 7 stvari
Poput prljavog posuđa, što duže na štednjaku stoji zagorjela hrana to će se jače za njega 'zapeći' i biti će je ukloniti

28.11.2020. 21:00
Nutricionisti otkrivaju: Postoji jako dobar razlog za zdravlje da često jedete čokoladu
Skupina koja je dobivala flavanol iz kakaa nadmašila je drugu skupinu i u sposobnosti rješavanja kognitivnih testova, a rezultati su im bili bolji za otprilike 11 posto

U našoj školi održana eTwinning edukacija
Autor: Krunoslav Sakač, 3. 10. 2019.

U našoj školi je 1.10.2019. održana eTwinning edukacija u sklopu kontinuiranog usavršavanja učitelja i nastavnika.

eTwinning je jedna od aktivnosti programa Erasmus+.

eTwinning je portal namijenjen međunarodnoj suradnji i usavršavanju nastavnog i nenastavnog osoblja od predškolskog obrazovanja do srednje škole.

Portal služi nastavnicima i njihovim učenicima za upoznavanje i suradnju s kolegama iz europskih škola kroz različite oblike usavršavanja te rad na zajedničkim virtualnim projektima.

eTwinning ambasadorica Agencije za mobilnost i programe EU  Suzana Delić je podijelila svoja iskustva zainteresiranim sudionicama edukacije te ih motivirala za ovaj način rada , usavršavanja i povezivanja s učiteljima na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Učiteljicama iz naše škole  u edukaciji su se pridružile i dvije učiteljice iz OŠ Stjepana Radića iz Božjakovine.

Tekst i fotografije: Sofija Štefanac Klobučar, voditeljica Aktiva RN