27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 21:29
Plenkovićeva supruga pozitivna na koronavirus, premijer ide u samoizolaciju

28.11.2020. 21:24
Damir Trut o Bandićevim kućicama na Adventu: 'To je strogo zabranjeno'
Kažnjavat će se sve ono  što je propisano i što Nacionalni stožer Civilne zaštite propiše u svojim Odlukama, a kazne će biti u rasponi od 500 do 1500 kuna, najavio je Trut.

28.11.2020. 21:22
Dramatični dani za Mirtu Šurjak: Dio njezine obitelji u teškom je stanju
- Borimo se, pozitivom, molitvom i raznim terapijama svi zajedno - napisala je Šurjak na Instagramu

Roditeljski sastanak 7.a razreda
Autor: Borislav Jurić, 20. 9. 2019.

Poštovani roditelji,

Pozivam Vas na 1. roditeljski sastanak 7. a razreda koji će se održati u ponedjeljak 23. rujna 2019. u 19:20

Molim roditelje čija djeca će se u ovoj školskoj godini hraniti u školskoj kuhinji da na roditeljski sastanak ponesu svoj OIB kako bi mogli ispuniti ugovore za prehranu.
Unaprijed se zahvaljujem.

S poštovanjem,