22.11.2019. 16:39
Električne cigarete ubijaju sve više ljudi: U Americi se razbolilo nekoliko tisuća
Broj oboljelih od e-cigareta raste iz dana u dan, a dosegao je do 2300 žrtava u Americi.

22.11.2019. 16:37
Šprajc se pohvalio fotkom iz teretane koja je mnoge dobro nasmijala
Neki su mu poručili i kako je bilo vrijeme da se posveti skidanju kilograma, a mnoge je ova fotografija urednika i voditelj RTL Direkta podsjetila na kultnu scenu iz filma "Titanica".

22.11.2019. 16:18
Svjedok u aferi dnevnice: Netko je krivotvorio moj potpis na 44 putna naloga
Kada mu je predočen putni nalog na njegovo ime koji se nalazi u sudskom spisu, Budak je izjavio kako se na njemu ne nalazi njegov potpis

Roditeljski sastanak 7.b razreda
Autor: Borislav Jurić, 20. 9. 2019.

Poštovani roditelji,

Pozivam Vas na 1. roditeljski sastanak 7. b razreda koji će se održati u ponedjeljak 23. rujna 2019. u 19:30

Molim roditelje čija djeca će se u ovoj školskoj godini hraniti u školskoj kuhinji da na roditeljski sastanak ponesu svoj OIB kako bi mogli ispuniti ugovore za prehranu.
Unaprijed se zahvaljujem.

S poštovanjem,