22.11.2019. 15:58
Ubio svoju tetu i njezina posinka: Nepravomoćno osuđen na 29 godina zatvora
Minkovoću su sudili za dva teška ubojstva jer je Marija Minković bila teško pokretna i starije dobi te je ubijena iz koristoljublja, dok je njezin posinak ubijen na okrutan način, odnosno zbog rana koje je zadobio prije smrti jako je patio.

22.11.2019. 15:52
Bio je velika nada Dinama, odbio je ugovor, a sada je miljenik navijača Hajduka
Osim Davida Čoline, u Hajduku su danas još dvojica nogometaša koji su prošli Dinamovu školu; Jurica Pršir (2000. godište) i Dario Špikić (1999.) na popisu su igrača Hajduka II

22.11.2019. 15:50
Uspoređivali su ga s Jimom Morrisonom, a njegova smrt i danas je misterij
Soba je bila prepuna lijekova i boca, a Hutchence je pronađen gol, omotan kožnim remenom oko vrata. Premda je službeno konstatirano samoubojstvo, postoje indicije kako je Hutchence žrtva auto-erotskog gušenja, koje je znao prakticirati.

Roditeljski sastanak 7.d razreda
Autor: Borislav Jurić, 20. 9. 2019.

Poštovani roditelji,

Pozivam Vas na 1. roditeljski sastanak 7. d razreda koji će se održati u ponedjeljak 23. rujna 2019. u 18:00

Molim roditelje čija djeca će se u ovoj školskoj godini hraniti u školskoj kuhinji da na roditeljski sastanak ponesu svoj OIB kako bi mogli ispuniti ugovore za prehranu.
Unaprijed se zahvaljujem.

S poštovanjem,