27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 19:43
Uhićen državni tajnik Ministarstva branitelja, pijan je razbijao i vrijeđao policiju
Ostaje vidjeti kako će se poslije svega postaviti i resorni ministar Tomo Medved.

28.11.2020. 19:33
Inter pregazio Sassuolo, Perišić se upisao u povijest!
Susret je praktički bio riješen već u prvih 15-ak minuta

28.11.2020. 19:33
Strava u Puli: Našli mrtvu ženu i ozlijeđenog muškarca, prevezen je u bolnicu
Muškarac je hitno prebačen u Opću bolnicu Pula

U humanitarnoj donaciji za UOLL ove školske godine sakupljeno 135 kg plastičnih čepova
Autor: Krunoslav Sakač, 4. 6. 2019.

Treću godinu zaredom učenici naše škole su u organizaciji Malih ekologa sudjelovali u humanitarnoj akciji sakupljanja plastičnih čepova za UOLL.

Malim ekolozima su i ove godine u pripremi punih vreća čepova za odvoz pomogle naše spremačice Anđelka i Mara.

Ove školske godine su plastični čepovi odvezeni u e-kolektor u Zagreb te smo od njih dobili i Zahvalnicu za donaciju.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u ovoj humanitarnoj akciji!

Tekst i fotografije: Sofija Štefanac Klobučar, voditeljica Malih ekologa