22.11.2019. 15:39
Otvorena novo - stara Vinoteka
Vinotrade je jedan od rijetkih dobavljača u svijetu koji ekskluzivno uvozi istodobno i Champagne Bollinger i Champagne Roederer.

22.11.2019. 15:23
Štromarovo da GUP-u Bandiću za rođendan
Grad želi da se Generalni urbanistički plan izglasa već na sljedećoj sjednici Skupštine, u prosincu. Jedini je problem što je ona proračunska, što znači da je dnevni red zaključen. Predsjedništvo je u utorak, kada će se razmatrati kako dokument ipak može biti jedna od točaka

22.11.2019. 15:17
Triput dobio odštetu za predugo suđenje, a svaki vještak ima drugi izračun
Već 26 godina vodi spor za naknadu štete na kući zapaljenoj 1991.

U humanitarnoj donaciji za UOLL ove školske godine sakupljeno 135 kg plastičnih čepova
Autor: Krunoslav Sakač, 4. 6. 2019.

Treću godinu zaredom učenici naše škole su u organizaciji Malih ekologa sudjelovali u humanitarnoj akciji sakupljanja plastičnih čepova za UOLL.

Malim ekolozima su i ove godine u pripremi punih vreća čepova za odvoz pomogle naše spremačice Anđelka i Mara.

Ove školske godine su plastični čepovi odvezeni u e-kolektor u Zagreb te smo od njih dobili i Zahvalnicu za donaciju.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u ovoj humanitarnoj akciji!

Tekst i fotografije: Sofija Štefanac Klobučar, voditeljica Malih ekologa