Radovi naših učenika na 11. izložbi minijatura
Autor: Danijela Jalžabetić, 17. 5. 2019.

Radovi učenika naše škole izloženi su na 11. izložbi minijatura. Izložbu je organizirala likovna udruga Dugo Selo, a izložba traje od 10. do 20. svibnja u Pučkom otvorenom učilištu  u Dugom Selu. I ove godine naša je škola sudjelovala. Neki od učenika koji su sudjelovali su : Lenox Grđan, Ema Beganović, Nikola Antun Glasnović, Mihael Petric, Matej Mavrić, Sara Klarić, Marija Kern, Mare Milić, Ivana Prisuda Potočki, Anamarija Martić i Leon Kociper. Čestitamo učenicima i učiteljici likovne kulture Martini Gracin na uspjehu!

Ove godine na izložbi se može vidjeti   više od 300 radova učenika iz Osnovne škole Ivan Benković, Osnovne škole Rugvica , djece iz dječjih vrtića Dugo Selo i vrtića Didi te štićenika Centra za rehabilitaciju Stančić. Minijatura se još naziva „svijet u malom“.

Laura Petric, 7.d

Antonija Seferović, 7.d