22.11.2019. 17:08
Tristo znanstvenika će na brodu od 118 metara godinu dana plutati najsjevernijim dijelom Zemlje
Znanstvenici imaju problem - njihov ploveći laboratorij emitira previše svjetla, topline i buke što može loše utjecati na istraživanja

22.11.2019. 16:57
Ako mislite da je München skup, varate se! Donosimo listu najskupljih gradova u Njemačkoj
Leutner kaže kako su stanovi najskuplji u Karlsfeldu (okrug Dachau), gdje je cijena kvadratnog metra 10,86 eura

22.11.2019. 16:52
Zbog izbačenih HDZ-ovaca raspada se Časni sud: I Zdravka Ramljak podnijela ostavku
Izvori iz gradskog HDZ-a otkrivaju da je i Ramljak poslala pismo članovima Časnog suda u kojem je, među ostalim, napisala da ona u tom sudu predstavlja Zajednicu utemeljitelja HDZ-a te da "ne želi da se pokojni predsjednik Tuđman okreće u grobu"

Radovi naših učenika na 11. izložbi minijatura
Autor: Danijela Jalžabetić, 17. 5. 2019.

Radovi učenika naše škole izloženi su na 11. izložbi minijatura. Izložbu je organizirala likovna udruga Dugo Selo, a izložba traje od 10. do 20. svibnja u Pučkom otvorenom učilištu  u Dugom Selu. I ove godine naša je škola sudjelovala. Neki od učenika koji su sudjelovali su : Lenox Grđan, Ema Beganović, Nikola Antun Glasnović, Mihael Petric, Matej Mavrić, Sara Klarić, Marija Kern, Mare Milić, Ivana Prisuda Potočki, Anamarija Martić i Leon Kociper. Čestitamo učenicima i učiteljici likovne kulture Martini Gracin na uspjehu!

Ove godine na izložbi se može vidjeti   više od 300 radova učenika iz Osnovne škole Ivan Benković, Osnovne škole Rugvica , djece iz dječjih vrtića Dugo Selo i vrtića Didi te štićenika Centra za rehabilitaciju Stančić. Minijatura se još naziva „svijet u malom“.

Laura Petric, 7.d

Antonija Seferović, 7.d