27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 21:00
Iva Šarić pokazala svoju mamu Vesni i jasno je od koga je naslijedila ljepotu
Menekenka je jako povezana s mamom koja joj je bila najveći oslonac nakon razvoda od nogometaša Jerke Leke.

Kako biste izbjegli veliko pospremanje doma, svaki dan napravite ovih 7 stvari
Poput prljavog posuđa, što duže na štednjaku stoji zagorjela hrana to će se jače za njega 'zapeći' i biti će je ukloniti

28.11.2020. 21:00
Nutricionisti otkrivaju: Postoji jako dobar razlog za zdravlje da često jedete čokoladu
Skupina koja je dobivala flavanol iz kakaa nadmašila je drugu skupinu i u sposobnosti rješavanja kognitivnih testova, a rezultati su im bili bolji za otprilike 11 posto

Terenska nastava na otoku Krku
Autor: Danijela Jalžabetić, 17. 5. 2019.

Učenici šestih razreda u pratnji razrednika Borislava Jurića, Irene Gegić, Ivane Pleić i Ivane Kujundžić 10. svibnja 2019. išli su na terensku nastavu na otok Krk. Učenici su u sklopu terenske nastave posjetili grad Punat na otoku Krku. Obišli su muzej i samostan franjevaca na otočiću Košljunu. Razgledali su crkvicu Sv. Lucije u Jurandvoru pokraj Baške na otoku Krku gdje je pronađena Bašćanska ploča.

U crkvici Sv. Lucije učenici su imali predavanje o Bašćanskoj ploči i njezinom pronalasku. Puni dojmova vratili su se u Dugo Selo.

Lucijana Papak, 7.d

Lenox Grđan, 6.c