22.11.2019. 16:45
'Prikupili smo prvih 10.000 potpisa za predsjedničke izbore!'
Nema stajanja, nastavljamo raditi, pričati s našim ljudima, do kraja, u pobjedu, za vas, za Domovinu! - objavila je predsjednica RH

22.11.2019. 16:39
Električne cigarete ubijaju sve više ljudi: U Americi se razbolilo nekoliko tisuća
Broj oboljelih od e-cigareta raste iz dana u dan, a dosegao je do 2300 žrtava u Americi.

22.11.2019. 16:37
Šprajc se pohvalio fotkom iz teretane koja je mnoge dobro nasmijala
Neki su mu poručili i kako je bilo vrijeme da se posveti skidanju kilograma, a mnoge je ova fotografija urednika i voditelj RTL Direkta podsjetila na kultnu scenu iz filma "Titanica".

Terenska nastava na otoku Krku
Autor: Danijela Jalžabetić, 17. 5. 2019.

Učenici šestih razreda u pratnji razrednika Borislava Jurića, Irene Gegić, Ivane Pleić i Ivane Kujundžić 10. svibnja 2019. išli su na terensku nastavu na otok Krk. Učenici su u sklopu terenske nastave posjetili grad Punat na otoku Krku. Obišli su muzej i samostan franjevaca na otočiću Košljunu. Razgledali su crkvicu Sv. Lucije u Jurandvoru pokraj Baške na otoku Krku gdje je pronađena Bašćanska ploča.

U crkvici Sv. Lucije učenici su imali predavanje o Bašćanskoj ploči i njezinom pronalasku. Puni dojmova vratili su se u Dugo Selo.

Lucijana Papak, 7.d

Lenox Grđan, 6.c