27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 21:24
Damir Trut o Bandićevim kućicama na Adventu: 'To je strogo zabranjeno'
Kažnjavat će se sve ono  što je propisano i što Nacionalni stožer Civilne zaštite propiše u svojim Odlukama, a kazne će biti u rasponi od 500 do 1500 kuna, najavio je Trut.

28.11.2020. 21:22
Dramatični sati u obitelji Mirte Šurjak, dio njezine obitelji u teškom je stanju
- Borimo se, pozitivom, molitvom i raznim terapijama svi zajedno - napisala je Šurjak na Instagramu

28.11.2020. 21:00
Kako biste izbjegli veliko pospremanje doma, svaki dan napravite ovih 7 stvari
Poput prljavog posuđa, što duže na štednjaku stoji zagorjela hrana to će se jače za njega 'zapeći' i biti će je ukloniti

Učenica Sara Klarić osvojila treće mjesto na državnom Natjecanje iz hrvatskog jezika
Autor: Danijela Jalžabetić, 8. 5. 2019.

Učenica 8.c razreda Sara Klarić,  nakon ostvarenog odličnog rezultata na županijskoj razini Natjecanja iz hrvatskog jezika, još je jednom ponovila uspjeh i osvojila treće mjesto  na državnoj razini Natjecanja. Državno Natjecanje održavalo se u OŠ Lijepa naša, Tuhelj od 6. do 8. svibnja 2019. Čestitamo učenici i mentorici Dijani Držaić na ostvarenom rezultatu i predstavljanju naše škole na Natjecanju.