22.11.2019. 16:57
Ako mislite da je München skup, varate se! Donosimo listu najskupljih gradova u Njemačkoj
Leutner kaže kako su stanovi najskuplji u Karlsfeldu (okrug Dachau), gdje je cijena kvadratnog metra 10,86 eura

22.11.2019. 16:51
Večernji te vodi na predstavu Erasmus!
PREDSTAVE EUROPSKOG ANSAMBLA - ,,Erasmus" i ,,Imaginarna Europa" u ZKM-u

22.11.2019. 16:45
'Prikupili smo prvih 10.000 potpisa za predsjedničke izbore!'
Nema stajanja, nastavljamo raditi, pričati s našim ljudima, do kraja, u pobjedu, za vas, za Domovinu! - objavila je predsjednica RH

Učenica Sara Klarić osvojila treće mjesto na državnom Natjecanje iz hrvatskog jezika
Autor: Danijela Jalžabetić, 8. 5. 2019.

Učenica 8.c razreda Sara Klarić,  nakon ostvarenog odličnog rezultata na županijskoj razini Natjecanja iz hrvatskog jezika, još je jednom ponovila uspjeh i osvojila treće mjesto  na državnoj razini Natjecanja. Državno Natjecanje održavalo se u OŠ Lijepa naša, Tuhelj od 6. do 8. svibnja 2019. Čestitamo učenici i mentorici Dijani Držaić na ostvarenom rezultatu i predstavljanju naše škole na Natjecanju.