27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 20:16
Moro strijelac u porazu Dinama
Dejan Lovren nije konkurirao za nastup u momčadi Zenita koji je na gostovanju kod Arsenala u Tuli odigrao 0:0

28.11.2020. 20:00
Influencerica objavila fotku, a sad svi zbijaju šale na njezin račun. Vidite li u čemu je problem?
Tom trendu nije odoljela ni ukrajinska influencerica Alena Omovych čija je nova fotka postala glavni predmet šala na društvenim mrežama.

28.11.2020. 19:43
Uhićen državni tajnik Ministarstva branitelja, pijan je razbijao i vrijeđao policiju
Ostaje vidjeti kako će se poslije svega postaviti i resorni ministar Tomo Medved.

PROJEKT "MISLIMO JEDNI NA DRUGE"
Autor: Danijela Jalžabetić, 17. 4. 2019.

U našoj se školi ponovno održavala humanitarna akcija pod nazivom „Mislimo jedni na druge“. Nositelji ovog, hvale vrijednog, projekta su naše vjeroučiteljice. Cilj projekta je bio pomoći najpotrebnijima u našoj okolini te na taj način razvijati kod učenika osjećaj solidarnosti.

Prikupljene namirnice smo 16. travnja 2019. predali sestrama Majke Terezije u Zagrebu (Jukićeva 24). U sklopu njihovog samostana nalazi se pučka kuhinja i prenoćište za dvjestotinjak muškaraca i žena među kojima je i nekoliko nepokretnih i starijih osoba.

Sestre iz dana u dan gladnima otvaraju vrata svoje kuhinje, a beskućnicima pružaju smještaj. U tome im pomažu ljudi dobre volje i brojni donatori, kao i mladi volonteri, studenti i srednjoškolci kojima guljenje krumpira, slaganje sendviča, pranje posuđa, dijeljenje toplog obroka kao ni suosjećanje s tužnim životnim pričama ne predstavlja nikakvu muku i problem.

Ponosni smo na učenike naše škole te zahvaljujemo roditeljima koji su se velikodušno odazvali ovoj akciji te pokazali osjetljivost i veliko srce za bližnje.