22.11.2019. 16:05
Državno odvjetništvo žalit će se na oslobađajuću presudu vozaču koji je pijan pregazio biciklista
Prometni vještak također je utvrdio da je Perkec mogao uočiti biciklistu na udaljenosti od 100 metara pod dugim svjetlima, ili na 50 metara pod kratkim svjetlima.

22.11.2019. 16:05
Hanfa uručila sedam stipendija najboljim studentima
Studenti su odabrani na natječaju, koji se planira svake godine, a riječ je o projektu regulatora financijskih tržišta, kojim nastoji zainteresirati i privući u svoje redove najbolje studente te dugoročno osigurati zapošljavanje najkvalitetnijih kadrova s tržišta rada.

22.11.2019. 15:58
Ubio svoju tetu i njezina posinka: Nepravomoćno osuđen na 29 godina zatvora
Minkovoću su sudili za dva teška ubojstva jer je Marija Minković bila teško pokretna i starije dobi te je ubijena iz koristoljublja, dok je njezin posinak ubijen na okrutan način, odnosno zbog rana koje je zadobio prije smrti jako je patio.

Zajednički roditeljski sastanak 8. razreda - upisi u srednju školu
Autor: Danijela Jalžabetić, 29. 4. 2019.

Poštovani roditelji,

pozivam vas na zajednički ropditeljski satanak svih 8. razreda koji će se održati u srijedu, 8. svibnja 2019. godine s početkom u 19. 30

Tema sastanka bit će upisi u srednju školu šk. god. 2019./ 2020.

S poštovanjem,

pedagoginja Tea Biškup Klasan