22.11.2019. 16:57
Ako mislite da je München skup, varate se! Donosimo listu najskupljih gradova u Njemačkoj
Leutner kaže kako su stanovi najskuplji u Karlsfeldu (okrug Dachau), gdje je cijena kvadratnog metra 10,86 eura

22.11.2019. 16:52
Zbog izbačenih HDZ-ovaca raspada se Časni sud: I Zdravka Ramljak podnijela ostavku
Izvori iz gradskog HDZ-a otkrivaju da je i Ramljak poslala pismo članovima Časnog suda u kojem je, među ostalim, napisala da ona u tom sudu predstavlja Zajednicu utemeljitelja HDZ-a te da "ne želi da se pokojni predsjednik Tuđman okreće u grobu"

22.11.2019. 16:51
Večernji te vodi na predstavu Erasmus!
PREDSTAVE EUROPSKOG ANSAMBLA - ,,Erasmus" i ,,Imaginarna Europa" u ZKM-u

OBAVIJEST O AKCIJI SAKUPLJANJA PLASTIČNIH ČEPOVA
Autor: Krunoslav Sakač, 5. 4. 2019.

KADA?     12.4.2019. (PETAK) OD 7:30 DO 14:30h

GDJE?      SAKUPLJANJE ČEPOVA U SVLAČIONICI ŠKOLSKE SPORTSKE DVORANE BROJ 8  (KAO I PROŠLE GODINE)

ZAŠTO?   ZA UDRUGU OBOLJELIH OD LEUKEMIJE I LIMFOMA HRVATSKE

ORGANIZATORI HUMANITARNE AKCIJE: MALI EKOLOZI 3. RAZREDA