26.10.2020. 10:44
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .

29.10.2020. 23:45
Je li Jantarna soba na dnu mora uz obalu Poljske?
Neprocjenjiva svjetska baština i ponos careva iz dinastije Romanov bila je soba u Katarininoj palači u Carskom Selu. Nacisti su je rastavili i oteli, a 1945. gubi joj se svaki trag

29.10.2020. 23:33
Barišić asistirao u pobjedi Rangersa, Gomez zabio s centra
Barišić je igrao cijeli susret, dok je Nikola Katić izvan stroja zbog ozljede. Karlo Muhar i Marko Malenica nisu nastupili za poljski sastav kojem je to bio drugi poraz.

29.10.2020. 23:23
Božinović: Brzo ćemo krenuti s pojačanim testiranjem
Mi smo isto izgubili ritam, ali nadamo se da ćemo sa tim nekim stvarima koje su i u nadležnosti Stožera uspjeti ono što nam je cilj, a to je prije svega zaštita života i zdravlja, ali i ekonomije. Ali i socijalne i psihološke slike u Hrvatskoj, naveo je ministar unutarnjih poslova

Plazma Sportske igre mladih
Autor: Krunoslav Sakač, 1. 4. 2019.

31.ožujka dio učenika 4.c i 4. d razreda sudjelovao je na Plazma Sportskim igrama mladih koje su se održale u Čazmi.

Naša škola imala je dvije ekipe „Tigrovi“ i „Benkovići“. Obje ekipe dobile su prve dvije utakmice i zajedno su se našle u polufinalu. Ekipa „Tigrova“ osvojila je 3. mjesto i brončanu medalju dok je borbena ekipa „Benkovića“ nažalost za samo jedan bod i uz nekorektno suđenje izgubila od ekipe „Terminatora“ i nije se plasirala u završnicu te samim time osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju.

U atletici, trčanje na 60 metara 3. mjesto osvojio je Leonardo Paradžik ( 4. c ) a 1. mjesto Laura Jaković ( 4.d ). Zlatnom medaljom Laura je osigurala put na završnicu u Savudriju u lipnju.

Pomalo razočarani na kraju natjecanja, kući smo se svi vratili sretni, zadovoljni, umorni i s medaljama oko vrata. Prekrasan sunčan dan iskoristili smo na najbolji mogući način, bavili se sportom, družili se i boravili na svježem zraku.

Veliko hvala roditeljima koji su nas podržali u tome i neumorno navijali cijelo vrijeme.

SLIKE

Učiteljice: