27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 20:00
Influencerica objavila fotku, a sad svi zbijaju šale na njezin račun. Vidite li u čemu je problem?
Tom trendu nije odoljela ni ukrajinska influencerica Alena Omovych čija je nova fotka postala glavni predmet šala na društvenim mrežama.

28.11.2020. 19:43
Uhićen državni tajnik Ministarstva branitelja, pijan je razbijao i vrijeđao policiju
Ostaje vidjeti kako će se poslije svega postaviti i resorni ministar Tomo Medved.

28.11.2020. 19:33
Inter pregazio Sassuolo, Perišić se upisao u povijest!
Susret je praktički bio riješen već u prvih 15-ak minuta

Plaćanje prehrane u školi
Autor: Branko Goleš, 28. 3. 2019.

Poštovani roditelji,

od 1.4.2019. nadalje račune za školsku kuhinju u školi možete platiti ISKLJUČIVO SRIJEDOM od 8:00 do 15:00 sati. Razlog takvoj odluci je trenutna nemogućnost zapošljavanja blagajnika - administratora. Iznimke će biti moguće u tjednima kada se isplaćuje plaća (ako je isplata baš u srijedu), ali o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Hvala na razumijevanju!

Ravnatelj: Branko Goleš