22.11.2019. 16:57
Ako mislite da je München skup, varate se! Donosimo listu najskupljih gradova u Njemačkoj
Leutner kaže kako su stanovi najskuplji u Karlsfeldu (okrug Dachau), gdje je cijena kvadratnog metra 10,86 eura

22.11.2019. 16:51
Večernji te vodi na predstavu Erasmus!
PREDSTAVE EUROPSKOG ANSAMBLA - ,,Erasmus" i ,,Imaginarna Europa" u ZKM-u

22.11.2019. 16:45
'Prikupili smo prvih 10.000 potpisa za predsjedničke izbore!'
Nema stajanja, nastavljamo raditi, pričati s našim ljudima, do kraja, u pobjedu, za vas, za Domovinu! - objavila je predsjednica RH

Održano županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika
Autor: Danijela Jalžabetić, 15. 3. 2019.

Županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika održalo se 13. ožujka 2019. u OŠ Pavao Belas u Brdovcu. Pod vodstvom naših učiteljica hrvatskoga jezika našu školu predstavljalo je sedmero učenica koje su ostvarile odlične rezultate. U kategoriji sedmih razreda natjecalo se 26 učenika, a u kategoriji osmih razreda 78 učenika. Čestitamo mentoricama i učenicama na ostvarenim rezultatima.

Na Natjecanju su sudjelovale: Lorena Rozić (7.) i Lorena Hranilović (7.) pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika Ivane Šavuk, Gabriela Vladić (8.) i Lara Ljevar (8.) pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika Ivone Jeleč, Sara Klarić (8. C), Marija Jurišić (8. D) i Ema Beganović (8. D) pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika Dijane Držaić.

Učenice su postigle odlične rezultate. U kategoriji sedmih razreda Lorena Rozić zauzela je 4., a Lorena Hranilović 10. mjesto. U kategoriji osmih razreda Sara Klarić zauzela je 2. mjesto, Marija Jurišić 3., Gabriela Vladić 5., Ema Beganović 14., a Lara Ljevar 25. mjesto.

Leon Kociper, Lenox Grđan i Nikola Šulc (6 .c)