27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 20:45
Stojko: Efes nas je molio da Simon ne igra protiv Švedske, nismo Kruni htjeli raditi probleme
Dakako, iz Efesa takvo što nisu tražili od turskog izbornika Orhuna Enea koji na svom popisu igrača ima čak petoricu Efesovih igrača, pa tako i naturaliziranog stranca Amerikanca Shanea Larkina

28.11.2020. 20:16
Moro strijelac u porazu Dinama
Dejan Lovren nije konkurirao za nastup u momčadi Zenita koji je na gostovanju kod Arsenala u Tuli odigrao 0:0

28.11.2020. 20:00
Influencerica objavila fotku, a sad svi zbijaju šale na njezin račun. Vidite li u čemu je problem?
Tom trendu nije odoljela ni ukrajinska influencerica Alena Omovych čija je nova fotka postala glavni predmet šala na društvenim mrežama.

Održana županijska smorta LiDraNo
Autor: Danijela Jalžabetić, 22. 3. 2019.

Županijska smotra LiDraNo 2019. za osnovne škole održala se 21. veljače 2019. u OŠ Josipa Zorića u Dugom Selu. Našu školu  predstavljali su Helena Tešić, učenica 5.a razreda, s recitacijom "Molitva za majku" pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika Ivane Šavuk i radio grupa (Nika Dominković, Anabela Kulić, Vlado Remenar i Marin Božanović, 8. C) s radio emisijom "Izumire li čitanje tiskanih knjiga" pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika Dijane Držaić. Radio emisija je predložena za Državnu smotru LiDraNo 2019.

LiDraNo je hrvatska smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva koja ima za cilj razvijati i poticati učeničko literarno, novinarsko i dramsko-scensko stvaralaštvo, promicati učeničko pisano i govorno izražavanje na hrvatskome jeziku te otkrivati, pratiti i poticati učenike na kreativnost.

Lea Subotić, Iva Brekalo, Luna Borovec (6.d)