22.11.2019. 16:05
Državno odvjetništvo žalit će se na oslobađajuću presudu vozaču koji je pijan pregazio biciklista
Prometni vještak također je utvrdio da je Perkec mogao uočiti biciklistu na udaljenosti od 100 metara pod dugim svjetlima, ili na 50 metara pod kratkim svjetlima.

22.11.2019. 16:05
Hanfa uručila sedam stipendija najboljim studentima
Studenti su odabrani na natječaju, koji se planira svake godine, a riječ je o projektu regulatora financijskih tržišta, kojim nastoji zainteresirati i privući u svoje redove najbolje studente te dugoročno osigurati zapošljavanje najkvalitetnijih kadrova s tržišta rada.

22.11.2019. 15:58
Ubio svoju tetu i njezina posinka: Nepravomoćno osuđen na 29 godina zatvora
Minkovoću su sudili za dva teška ubojstva jer je Marija Minković bila teško pokretna i starije dobi te je ubijena iz koristoljublja, dok je njezin posinak ubijen na okrutan način, odnosno zbog rana koje je zadobio prije smrti jako je patio.

Održana županijska smorta LiDraNo
Autor: Danijela Jalžabetić, 22. 3. 2019.

Županijska smotra LiDraNo 2019. za osnovne škole održala se 21. veljače 2019. u OŠ Josipa Zorića u Dugom Selu. Našu školu  predstavljali su Helena Tešić, učenica 5.a razreda, s recitacijom "Molitva za majku" pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika Ivane Šavuk i radio grupa (Nika Dominković, Anabela Kulić, Vlado Remenar i Marin Božanović, 8. C) s radio emisijom "Izumire li čitanje tiskanih knjiga" pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika Dijane Držaić. Radio emisija je predložena za Državnu smotru LiDraNo 2019.

LiDraNo je hrvatska smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva koja ima za cilj razvijati i poticati učeničko literarno, novinarsko i dramsko-scensko stvaralaštvo, promicati učeničko pisano i govorno izražavanje na hrvatskome jeziku te otkrivati, pratiti i poticati učenike na kreativnost.

Lea Subotić, Iva Brekalo, Luna Borovec (6.d)