22.11.2019. 15:52
Bio je velika nada Dinama, odbio je ugovor, a sada je miljenik navijača Hajduka
Osim Davida Čoline, u Hajduku su danas još dvojica nogometaša koji su prošli Dinamovu školu; Jurica Pršir (2000. godište) i Dario Špikić (1999.) na popisu su igrača Hajduka II

22.11.2019. 15:50
Uspoređivali su ga s Jimom Morrisonom, a njegova smrt i danas je misterij
Soba je bila prepuna lijekova i boca, a Hutchence je pronađen gol, omotan kožnim remenom oko vrata. Premda je službeno konstatirano samoubojstvo, postoje indicije kako je Hutchence žrtva auto-erotskog gušenja, koje je znao prakticirati.

22.11.2019. 15:39
Otvorena novo - stara Vinoteka
Vinotrade je jedan od rijetkih dobavljača u svijetu koji ekskluzivno uvozi istodobno i Champagne Bollinger i Champagne Roederer.

Obilježen Dan šarenih čarapa
Autor: Danijela Jalžabetić, 22. 3. 2019.

Naša škola 21. ožujka 2019. priključila se obilježavanju Svjetskog dana sindroma Down. Učenici i djelatnici naše škole taj dan su na svojim nogama imali  raznobojne ili šarene čarape kako bi podržali oboljele s Down sindromom.

Simbol Dana sindroma Down su šarene čarape jer ih osobe s Down sindromom ne mogu upariti. Taj datum (21/3) predstavlja 3 kopije kromosoma 21 koji je jedinstven za osobe s Down sindromom.

Lea Subotić, Iva Brekalo, Luna Borovec (6.d)