22.11.2019. 16:45
'Prikupili smo prvih 10.000 potpisa za predsjedničke izbore!'
Nema stajanja, nastavljamo raditi, pričati s našim ljudima, do kraja, u pobjedu, za vas, za Domovinu! - objavila je predsjednica RH

22.11.2019. 16:39
Električne cigarete ubijaju sve više ljudi: U Americi se razbolilo nekoliko tisuća
Broj oboljelih od e-cigareta raste iz dana u dan, a dosegao je do 2300 žrtava u Americi.

22.11.2019. 16:37
Šprajc se pohvalio fotkom iz teretane koja je mnoge dobro nasmijala
Neki su mu poručili i kako je bilo vrijeme da se posveti skidanju kilograma, a mnoge je ova fotografija urednika i voditelj RTL Direkta podsjetila na kultnu scenu iz filma "Titanica".

Održano županijsko Natjecanje iz povijesti
Autor: Danijela Jalžabetić, 10. 3. 2019.

Županijsko Natjecanje iz povijesti održano je 8. ožujka 2019. g. u OŠ Milke Trnine u mjestu Križu. Pod vodstvom mentorice, učiteljice Jelene Kraljić, učenici naše škole ostvarili su dobre uspjehe na Natjecanju. Učenik Vito Stjepan Ćavar (7. D) osvojio je 9. mjesto, a učenica Klara Simić Bodrožić (7.D) 11. mjesto.

Čestitamo učenicima i mentorici na ostvarenim rezultatima i predstavljanju naše škole na Natjecanju.

Leon Kociper, Lenox Grđan i Nikola Šulc (6 .c)