27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 21:00
Iva Šarić pokazala svoju mamu Vesni i jasno je od koga je naslijedila ljepotu
Menekenka je jako povezana s mamom koja joj je bila najveći oslonac nakon razvoda od nogometaša Jerke Leke.

Kako biste izbjegli veliko pospremanje doma, svaki dan napravite ovih 7 stvari
Poput prljavog posuđa, što duže na štednjaku stoji zagorjela hrana to će se jače za njega 'zapeći' i biti će je ukloniti

28.11.2020. 21:00
Nutricionisti otkrivaju: Postoji jako dobar razlog za zdravlje da često jedete čokoladu
Skupina koja je dobivala flavanol iz kakaa nadmašila je drugu skupinu i u sposobnosti rješavanja kognitivnih testova, a rezultati su im bili bolji za otprilike 11 posto

Održano županijsko Natjecanje iz povijesti
Autor: Danijela Jalžabetić, 10. 3. 2019.

Županijsko Natjecanje iz povijesti održano je 8. ožujka 2019. g. u OŠ Milke Trnine u mjestu Križu. Pod vodstvom mentorice, učiteljice Jelene Kraljić, učenici naše škole ostvarili su dobre uspjehe na Natjecanju. Učenik Vito Stjepan Ćavar (7. D) osvojio je 9. mjesto, a učenica Klara Simić Bodrožić (7.D) 11. mjesto.

Čestitamo učenicima i mentorici na ostvarenim rezultatima i predstavljanju naše škole na Natjecanju.

Leon Kociper, Lenox Grđan i Nikola Šulc (6 .c)