27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 21:29
Plenkovićeva supruga pozitivna na koronavirus, premijer ide u samoizolaciju
"Svoje aktivnosti i obveze premijer će nastaviti obavljati od kuće", priopćeno je iz Vlade.

28.11.2020. 21:24
Damir Trut o Bandićevim kućicama na Adventu: 'To je strogo zabranjeno'
Kažnjavat će se sve ono  što je propisano i što Nacionalni stožer Civilne zaštite propiše u svojim Odlukama, a kazne će biti u rasponi od 500 do 1500 kuna, najavio je Trut.

28.11.2020. 21:22
Dramatični dani za Mirtu Šurjak: Dio njezine obitelji u teškom je stanju
- Borimo se, pozitivom, molitvom i raznim terapijama svi zajedno - napisala je Šurjak na Instagramu

Održano državno Natjecanje u stolnom tenisu
Autor: Danijela Jalžabetić, 25. 3. 2019.

Državno Natjecanje u stolnom tenisu održavalo se 23. i 24. ožujka 2019. godine u Poreču. Pod vodstvom učiteljice TZK-a Ane Srdinić našu školu predstavljali su učenici: Patrik Paurević (4.d), Matko Matešić(7.a) i Matej Dragun (7.c). Učenici su  odličnom igrom na nižim razinama Natjecanja ostvarili odlične rezultate te su se plasirali na državnu razinu i tamo predstavljali našu školu. Čestitamo mentorici i učenicima na postignutom uspjehu.