22.11.2019. 17:10
Srbima nije pomogao ni Đoković, imali tri meč-lopte pa ispali
U odlučujućem dvoboju parova Hačanov i Rubljov su osvojili prvi set sa 6-4, Đoković i Troicki su uzvratili istom mjerom u drugom setu, a odluka o plasmanu u polufinale pala je u 'tie-breaku' trećeg seta.

22.11.2019. 17:08
Tristo znanstvenika će na brodu od 118 metara godinu dana plutati najsjevernijim dijelom Zemlje
Znanstvenici imaju problem - njihov ploveći laboratorij emitira previše svjetla, topline i buke što može loše utjecati na istraživanja

22.11.2019. 16:57
Ako mislite da je München skup, varate se! Donosimo listu najskupljih gradova u Njemačkoj
Leutner kaže kako su stanovi najskuplji u Karlsfeldu (okrug Dachau), gdje je cijena kvadratnog metra 10,86 eura

Održano državno Natjecanje u stolnom tenisu
Autor: Danijela Jalžabetić, 25. 3. 2019.

Državno Natjecanje u stolnom tenisu održavalo se 23. i 24. ožujka 2019. godine u Poreču. Pod vodstvom učiteljice TZK-a Ane Srdinić našu školu predstavljali su učenici: Patrik Paurević (4.d), Matko Matešić(7.a) i Matej Dragun (7.c). Učenici su  odličnom igrom na nižim razinama Natjecanja ostvarili odlične rezultate te su se plasirali na državnu razinu i tamo predstavljali našu školu. Čestitamo mentorici i učenicima na postignutom uspjehu.