27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 21:24
Damir Trut o Bandićevim kućicama na Adventu: 'To je strogo zabranjeno'
Kažnjavat će se sve ono  što je propisano i što Nacionalni stožer Civilne zaštite propiše u svojim Odlukama, a kazne će biti u rasponi od 500 do 1500 kuna, najavio je Trut.

28.11.2020. 21:22
Dramatični dani za Mirtu Šurjak: Dio njezine obitelji u teškom je stanju
- Borimo se, pozitivom, molitvom i raznim terapijama svi zajedno - napisala je Šurjak na Instagramu

28.11.2020. 21:00
Kako biste izbjegli veliko pospremanje doma, svaki dan napravite ovih 7 stvari
Poput prljavog posuđa, što duže na štednjaku stoji zagorjela hrana to će se jače za njega 'zapeći' i biti će je ukloniti

Humanitarna akcija „Mislimo jedni na druge“
Autor: Danijela Jalžabetić, 15. 3. 2019.

Sljedeća dva tjedna (18.3. – 29.3.2019.) učenici naše škole skupljat će prehrambene namirnice za socijalno ugrožene učenike naše škole te za pomoć beskućnicima koji se hrane u pučkoj kuhinji kod sestara Misionarki ljubavi u Zagrebu.

Donesene namirnice učenici mogu dati vjeroučiteljicama ili ostaviti u zbornici. Skupljat ćemo trajne namirnice: grah, tjesteninu, rižu, brašno, ulje, konzerve, sol itd.

Unaprijed zahvaljujemo na suradnji!

Vaše vjeroučiteljice