22.11.2019. 15:58
Ubio svoju tetu i njezina posinka: Nepravomoćno osuđen na 29 godina zatvora
Minkovoću su sudili za dva teška ubojstva jer je Marija Minković bila teško pokretna i starije dobi te je ubijena iz koristoljublja, dok je njezin posinak ubijen na okrutan način, odnosno zbog rana koje je zadobio prije smrti jako je patio.

22.11.2019. 15:52
Bio je velika nada Dinama, odbio je ugovor, a sada je miljenik navijača Hajduka
Osim Davida Čoline, u Hajduku su danas još dvojica nogometaša koji su prošli Dinamovu školu; Jurica Pršir (2000. godište) i Dario Špikić (1999.) na popisu su igrača Hajduka II

22.11.2019. 15:50
Uspoređivali su ga s Jimom Morrisonom, a njegova smrt i danas je misterij
Soba je bila prepuna lijekova i boca, a Hutchence je pronađen gol, omotan kožnim remenom oko vrata. Premda je službeno konstatirano samoubojstvo, postoje indicije kako je Hutchence žrtva auto-erotskog gušenja, koje je znao prakticirati.

Obavijest o upisu u 1. razred
Autor: Krunoslav Sakač, 5. 3. 2018.

Poštovani roditelji,

u prilogu se nalaze dokumenti (pogledajte u opširnije) sa svim potrebnim informacijama vezanim za upis djece u prvi razred za školsku godinu 2018./2019.

U slučaju bilo kakvih nejasnoća slobodno nam se obratite!

Ravnatelj: Branko Goleš, prof.

Priloženi dokumenti:
Obavijest_o_upisu_u_I.r.OS-sk.godina_18-19.jpg (101.49 KB)