22.11.2019. 15:50
Uspoređivali su ga s Jimom Morrisonom, a njegova smrt i danas je misterij
Soba je bila prepuna lijekova i boca, a Hutchence je pronađen gol, omotan kožnim remenom oko vrata. Premda je službeno konstatirano samoubojstvo, postoje indicije kako je Hutchence žrtva auto-erotskog gušenja, koje je znao prakticirati.

22.11.2019. 15:39
Otvorena novo - stara Vinoteka
Vinotrade je jedan od rijetkih dobavljača u svijetu koji ekskluzivno uvozi istodobno i Champagne Bollinger i Champagne Roederer.

22.11.2019. 15:23
Štromarovo da GUP-u Bandiću za rođendan
Grad želi da se Generalni urbanistički plan izglasa već na sljedećoj sjednici Skupštine, u prosincu. Jedini je problem što je ona proračunska, što znači da je dnevni red zaključen. Predsjedništvo je u utorak, kada će se razmatrati kako dokument ipak može biti jedna od točaka

Roditeljski sastanak 5.b razreda
Autor: Borislav Jurić, 17. 9. 2019.

Poštovani roditelji,

Pozivam Vas na 1. roditeljski sastanak 5. b razreda koji će se održati u četvrtak 19. rujna 2019. u 19:15. Okupljanje roditelja bit će u holu škole.

Molim roditelje čija djeca će se u ovoj školskoj godini hraniti u školskoj kuhinji da na roditeljski sastanak ponesu svoj OIB kako bi mogli ispuniti ugovore za prehranu.
Unaprijed zahvaljujem.

S poštovanjem,