22.11.2019. 15:52
Bio je velika nada Dinama, odbio je ugovor, a sada je miljenik navijača Hajduka
Osim Davida Čoline, u Hajduku su danas još dvojica nogometaša koji su prošli Dinamovu školu; Jurica Pršir (2000. godište) i Dario Špikić (1999.) na popisu su igrača Hajduka II

22.11.2019. 15:50
Uspoređivali su ga s Jimom Morrisonom, a njegova smrt i danas je misterij
Soba je bila prepuna lijekova i boca, a Hutchence je pronađen gol, omotan kožnim remenom oko vrata. Premda je službeno konstatirano samoubojstvo, postoje indicije kako je Hutchence žrtva auto-erotskog gušenja, koje je znao prakticirati.

22.11.2019. 15:39
Otvorena novo - stara Vinoteka
Vinotrade je jedan od rijetkih dobavljača u svijetu koji ekskluzivno uvozi istodobno i Champagne Bollinger i Champagne Roederer.

Učenica Sara Klarić pozvana na državno Natjecanje iz hrvatskog jezika
Autor: Danijela Jalžabetić, 3. 5. 2019.

Nakon ostvarenog odličnog rezultata na županijskoj razini Natjecanja iz hrvatskog jezika, učenica 8.c razreda Sara Klarić pozvana je na državnu razinu Natjecanja. Državno Natjecanje će se održati u OŠ Lijepa naša, Tuhelj od 6. do 8. svibnja 2019. Čestitamo učenici i mentorici na ostvarenom rezultatu i želimo im mnogo uspjeha na državnoj razini Natjecanja.