27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 20:16
Moro strijelac u porazu Dinama
Dejan Lovren nije konkurirao za nastup u momčadi Zenita koji je na gostovanju kod Arsenala u Tuli odigrao 0:0

28.11.2020. 20:00
Influencerica objavila fotku, a sad svi zbijaju šale na njezin račun. Vidite li u čemu je problem?
Tom trendu nije odoljela ni ukrajinska influencerica Alena Omovych čija je nova fotka postala glavni predmet šala na društvenim mrežama.

28.11.2020. 19:43
Uhićen državni tajnik Ministarstva branitelja, pijan je razbijao i vrijeđao policiju
Ostaje vidjeti kako će se poslije svega postaviti i resorni ministar Tomo Medved.

Učenica Sara Klarić pozvana na državno Natjecanje iz hrvatskog jezika
Autor: Danijela Jalžabetić, 3. 5. 2019.

Nakon ostvarenog odličnog rezultata na županijskoj razini Natjecanja iz hrvatskog jezika, učenica 8.c razreda Sara Klarić pozvana je na državnu razinu Natjecanja. Državno Natjecanje će se održati u OŠ Lijepa naša, Tuhelj od 6. do 8. svibnja 2019. Čestitamo učenici i mentorici na ostvarenom rezultatu i želimo im mnogo uspjeha na državnoj razini Natjecanja.