Učenici naše škole na Sportskim igrama mladih
Autor: Marija Turk Sakač, 18. 4. 2019.

Učenici 1. a, 1. d, 2. b i 3. c razreda, sa svojim učiteljicama Marinom Mikulić, Mirjanom Pavlić, Ines Kereš i Marijom Turk Sakač, sudjelovali su 16. travnja 2019. na Sportskim igrama mladih u Zagrebu na Trgu bana Josipa Jelačića. Naši učenici natjecali su se u igri „graničara“ i trčanju na 60 m. Učenici 2. b osvojili su broncu u „graničaru“. Petra Vladić, učenica 1. d razreda osvojila je drugo mjesto, a Maks Teklić, učenik 2. b razreda, osvojio je treće mjesto u trćenju na 60 m.

Ovaj nezaboravan događaj pamtit će zasigurno po hrabroj borbi, pobjedama i porazima, glasnom navijanju, slikanju s hrvatskim nogometnim reprezentativcem Josipom Pivarićem, glasnom pjevanju hrvatskih navijačkih pjesama zajedno sa Zaprešić-boysima na svečanom otvaranju igara, obraćanju najboljeg nogometaša na svijetu Luke Modrića preko videoveze, ali i po opuštanju uz sladoled na Manduševcu.

Da im je bilo odlično dokazuje i njihova želja da i iduće godine sudjeluju na ovim igrama.

Djelić atmosfere s natjecanja možete pogledati na slikama.

Marija Turk Sakač