22.11.2019. 16:05
Državno odvjetništvo žalit će se na oslobađajuću presudu vozaču koji je pijan pregazio biciklista
Prometni vještak također je utvrdio da je Perkec mogao uočiti biciklistu na udaljenosti od 100 metara pod dugim svjetlima, ili na 50 metara pod kratkim svjetlima.

22.11.2019. 15:58
Ubio svoju tetu i njezina posinka: Nepravomoćno osuđen na 29 godina zatvora
Minkovoću su sudili za dva teška ubojstva jer je Marija Minković bila teško pokretna i starije dobi te je ubijena iz koristoljublja, dok je njezin posinak ubijen na okrutan način, odnosno zbog rana koje je zadobio prije smrti jako je patio.

22.11.2019. 15:52
Bio je velika nada Dinama, odbio je ugovor, a sada je miljenik navijača Hajduka
Osim Davida Čoline, u Hajduku su danas još dvojica nogometaša koji su prošli Dinamovu školu; Jurica Pršir (2000. godište) i Dario Špikić (1999.) na popisu su igrača Hajduka II

Učenici naše škole na Sportskim igrama mladih
Autor: Marija Turk Sakač, 18. 4. 2019.

Učenici 1. a, 1. d, 2. b i 3. c razreda, sa svojim učiteljicama Marinom Mikulić, Mirjanom Pavlić, Ines Kereš i Marijom Turk Sakač, sudjelovali su 16. travnja 2019. na Sportskim igrama mladih u Zagrebu na Trgu bana Josipa Jelačića. Naši učenici natjecali su se u igri „graničara“ i trčanju na 60 m. Učenici 2. b osvojili su broncu u „graničaru“. Petra Vladić, učenica 1. d razreda osvojila je drugo mjesto, a Maks Teklić, učenik 2. b razreda, osvojio je treće mjesto u trćenju na 60 m.

Ovaj nezaboravan događaj pamtit će zasigurno po hrabroj borbi, pobjedama i porazima, glasnom navijanju, slikanju s hrvatskim nogometnim reprezentativcem Josipom Pivarićem, glasnom pjevanju hrvatskih navijačkih pjesama zajedno sa Zaprešić-boysima na svečanom otvaranju igara, obraćanju najboljeg nogometaša na svijetu Luke Modrića preko videoveze, ali i po opuštanju uz sladoled na Manduševcu.

Da im je bilo odlično dokazuje i njihova želja da i iduće godine sudjeluju na ovim igrama.

Djelić atmosfere s natjecanja možete pogledati na slikama.

Marija Turk Sakač