27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 20:45
Stojko: Efes nas je molio da Simon ne igra protiv Švedske, nismo Kruni htjeli raditi probleme
Dakako, iz Efesa takvo što nisu tražili od turskog izbornika Orhuna Enea koji na svom popisu igrača ima čak petoricu Efesovih igrača, pa tako i naturaliziranog stranca Amerikanca Shanea Larkina

28.11.2020. 20:16
Moro strijelac u porazu Dinama
Dejan Lovren nije konkurirao za nastup u momčadi Zenita koji je na gostovanju kod Arsenala u Tuli odigrao 0:0

28.11.2020. 20:00
Influencerica objavila fotku, a sad svi zbijaju šale na njezin račun. Vidite li u čemu je problem?
Tom trendu nije odoljela ni ukrajinska influencerica Alena Omovych čija je nova fotka postala glavni predmet šala na društvenim mrežama.

Učenici naše škole na Sportskim igrama mladih
Autor: Marija Turk Sakač, 18. 4. 2019.

Učenici 1. a, 1. d, 2. b i 3. c razreda, sa svojim učiteljicama Marinom Mikulić, Mirjanom Pavlić, Ines Kereš i Marijom Turk Sakač, sudjelovali su 16. travnja 2019. na Sportskim igrama mladih u Zagrebu na Trgu bana Josipa Jelačića. Naši učenici natjecali su se u igri „graničara“ i trčanju na 60 m. Učenici 2. b osvojili su broncu u „graničaru“. Petra Vladić, učenica 1. d razreda osvojila je drugo mjesto, a Maks Teklić, učenik 2. b razreda, osvojio je treće mjesto u trćenju na 60 m.

Ovaj nezaboravan događaj pamtit će zasigurno po hrabroj borbi, pobjedama i porazima, glasnom navijanju, slikanju s hrvatskim nogometnim reprezentativcem Josipom Pivarićem, glasnom pjevanju hrvatskih navijačkih pjesama zajedno sa Zaprešić-boysima na svečanom otvaranju igara, obraćanju najboljeg nogometaša na svijetu Luke Modrića preko videoveze, ali i po opuštanju uz sladoled na Manduševcu.

Da im je bilo odlično dokazuje i njihova želja da i iduće godine sudjeluju na ovim igrama.

Djelić atmosfere s natjecanja možete pogledati na slikama.

Marija Turk Sakač