27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 20:16
Moro strijelac u porazu Dinama
Dejan Lovren nije konkurirao za nastup u momčadi Zenita koji je na gostovanju kod Arsenala u Tuli odigrao 0:0

28.11.2020. 20:00
Influencerica objavila fotku, a sad svi zbijaju šale na njezin račun. Vidite li u čemu je problem?
Tom trendu nije odoljela ni ukrajinska influencerica Alena Omovych čija je nova fotka postala glavni predmet šala na društvenim mrežama.

28.11.2020. 19:43
Uhićen državni tajnik Ministarstva branitelja, pijan je razbijao i vrijeđao policiju
Ostaje vidjeti kako će se poslije svega postaviti i resorni ministar Tomo Medved.

U našoj školi obilježen Dan narcisa
Autor: Danijela Jalžabetić, 22. 3. 2019.

Ove godine naša škola priključila se akciji Crvenog križa u obilježavanju Dana narcisa - Međunarodnog dana borbe protiv raka dojke. U suradnji s Crvenim križem Dugo Selo, učenici i djelatnici naše škole mogli su 22. ožujka 2019. g. u holu škole kupiti narcise i time podržati ovu akciju. Cijena narcisa bila je 1 kunu, a tijekom dana sakupili smo 965 kuna koje je Crveni križ donirao.

Dan narcisa posvećen je podizanju svijesti žena u potrebi odlaska na redovite preglede dojki sa ciljem učinkovitije prevencije raka dojke.

Lea Subotić, Iva Brekalo, Luna Borovec (6.d)