22.11.2019. 15:39
Otvorena novo - stara Vinoteka
Vinotrade je jedan od rijetkih dobavljača u svijetu koji ekskluzivno uvozi istodobno i Champagne Bollinger i Champagne Roederer.

22.11.2019. 15:23
Štromarovo da GUP-u Bandiću za rođendan
Grad želi da se Generalni urbanistički plan izglasa već na sljedećoj sjednici Skupštine, u prosincu. Jedini je problem što je ona proračunska, što znači da je dnevni red zaključen. Predsjedništvo je u utorak, kada će se razmatrati kako dokument ipak može biti jedna od točaka

22.11.2019. 15:17
Triput dobio odštetu za predugo suđenje, a svaki vještak ima drugi izračun
Već 26 godina vodi spor za naknadu štete na kući zapaljenoj 1991.

U našoj školi obilježen Dan narcisa
Autor: Danijela Jalžabetić, 22. 3. 2019.

Ove godine naša škola priključila se akciji Crvenog križa u obilježavanju Dana narcisa - Međunarodnog dana borbe protiv raka dojke. U suradnji s Crvenim križem Dugo Selo, učenici i djelatnici naše škole mogli su 22. ožujka 2019. g. u holu škole kupiti narcise i time podržati ovu akciju. Cijena narcisa bila je 1 kunu, a tijekom dana sakupili smo 965 kuna koje je Crveni križ donirao.

Dan narcisa posvećen je podizanju svijesti žena u potrebi odlaska na redovite preglede dojki sa ciljem učinkovitije prevencije raka dojke.

Lea Subotić, Iva Brekalo, Luna Borovec (6.d)