22.11.2019. 16:39
Električne cigarete ubijaju sve više ljudi: U Americi se razbolilo nekoliko tisuća
Broj oboljelih od e-cigareta raste iz dana u dan, a dosegao je do 2300 žrtava u Americi.

22.11.2019. 16:37
Šprajc se pohvalio fotkom iz teretane koja je mnoge dobro nasmijala
Neki su mu poručili i kako je bilo vrijeme da se posveti skidanju kilograma, a mnoge je ova fotografija urednika i voditelj RTL Direkta podsjetila na kultnu scenu iz filma "Titanica".

22.11.2019. 16:18
Svjedok u aferi dnevnice: Netko je krivotvorio moj potpis na 44 putna naloga
Kada mu je predočen putni nalog na njegovo ime koji se nalazi u sudskom spisu, Budak je izjavio kako se na njemu ne nalazi njegov potpis

Održano županijsko Natjecanje-izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna, „LIK 2019“.
Autor: Danijela Jalžabetić, 12. 3. 2019.

U ponedjeljak,  11.3.2019. održalo se županijsko Natjecanje-izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna, pod nazivom „LIK 2019“. Ova se izložba održala u prostoru OŠ „Stjepan Radić“ u Božjakovini. Tema ovogodišnjeg natjecanja bile su ugrožene životinje našega kraja, a osim na otvorenju izložbe, učenici su mogli sudjelovati i na zajedničkoj likovnoj radionici. Za samu izložbu je odabran i rad naše učenice Lare Franjković iz 7.d. Čestitamo mentorici Martini Gracin i učenici Lari na uspjehu i želimo im puno sreće u budućem radu.