27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 21:00
Iva Šarić pokazala svoju mamu Vesni i jasno je od koga je naslijedila ljepotu
Menekenka je jako povezana s mamom koja joj je bila najveći oslonac nakon razvoda od nogometaša Jerke Leke.

Kako biste izbjegli veliko pospremanje doma, svaki dan napravite ovih 7 stvari
Poput prljavog posuđa, što duže na štednjaku stoji zagorjela hrana to će se jače za njega 'zapeći' i biti će je ukloniti

28.11.2020. 21:00
Nutricionisti otkrivaju: Postoji jako dobar razlog za zdravlje da često jedete čokoladu
Skupina koja je dobivala flavanol iz kakaa nadmašila je drugu skupinu i u sposobnosti rješavanja kognitivnih testova, a rezultati su im bili bolji za otprilike 11 posto

Održano županijsko Natjecanje-izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna, „LIK 2019“.
Autor: Danijela Jalžabetić, 12. 3. 2019.

U ponedjeljak,  11.3.2019. održalo se županijsko Natjecanje-izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna, pod nazivom „LIK 2019“. Ova se izložba održala u prostoru OŠ „Stjepan Radić“ u Božjakovini. Tema ovogodišnjeg natjecanja bile su ugrožene životinje našega kraja, a osim na otvorenju izložbe, učenici su mogli sudjelovati i na zajedničkoj likovnoj radionici. Za samu izložbu je odabran i rad naše učenice Lare Franjković iz 7.d. Čestitamo mentorici Martini Gracin i učenici Lari na uspjehu i želimo im puno sreće u budućem radu.