22.11.2019. 15:52
Bio je velika nada Dinama, odbio je ugovor, a sada je miljenik navijača Hajduka
Osim Davida Čoline, u Hajduku su danas još dvojica nogometaša koji su prošli Dinamovu školu; Jurica Pršir (2000. godište) i Dario Špikić (1999.) na popisu su igrača Hajduka II

22.11.2019. 15:50
Uspoređivali su ga s Jimom Morrisonom, a njegova smrt i danas je misterij
Soba je bila prepuna lijekova i boca, a Hutchence je pronađen gol, omotan kožnim remenom oko vrata. Premda je službeno konstatirano samoubojstvo, postoje indicije kako je Hutchence žrtva auto-erotskog gušenja, koje je znao prakticirati.

22.11.2019. 15:39
Otvorena novo - stara Vinoteka
Vinotrade je jedan od rijetkih dobavljača u svijetu koji ekskluzivno uvozi istodobno i Champagne Bollinger i Champagne Roederer.

Održano međuopćinsko Natjecanje iz Prve pomoći
Autor: Danijela Jalžabetić, 10. 3. 2019.

Pod vodstvom učiteljice TZK-a Ane Srdinić na međuopćinskom Natjecanju iz Prve pomoći koje je održano 9. ožujka 2019. godine ekipa naše škole osvojila je prvo mjesto. U našoj ekipi bili su učenici: Lora Debeljak (7.b), Leo Mikletić (7.b), Karlo Birt (7.c), Josip Blažic (7.c), Nika Martinović (7.c) i Antonija Tomić (7.c). Čestitamo mentorici i učenicima na ostvarenom rezultatu i želimo im puno uspjeha na idućoj razini Natjecanja.