27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 20:16
Moro strijelac u porazu Dinama
Dejan Lovren nije konkurirao za nastup u momčadi Zenita koji je na gostovanju kod Arsenala u Tuli odigrao 0:0

28.11.2020. 20:00
Influencerica objavila fotku, a sad svi zbijaju šale na njezin račun. Vidite li u čemu je problem?
Tom trendu nije odoljela ni ukrajinska influencerica Alena Omovych čija je nova fotka postala glavni predmet šala na društvenim mrežama.

28.11.2020. 19:43
Uhićen državni tajnik Ministarstva branitelja, pijan je razbijao i vrijeđao policiju
Ostaje vidjeti kako će se poslije svega postaviti i resorni ministar Tomo Medved.

Održano međuopćinsko Natjecanje iz Prve pomoći
Autor: Danijela Jalžabetić, 10. 3. 2019.

Pod vodstvom učiteljice TZK-a Ane Srdinić na međuopćinskom Natjecanju iz Prve pomoći koje je održano 9. ožujka 2019. godine ekipa naše škole osvojila je prvo mjesto. U našoj ekipi bili su učenici: Lora Debeljak (7.b), Leo Mikletić (7.b), Karlo Birt (7.c), Josip Blažic (7.c), Nika Martinović (7.c) i Antonija Tomić (7.c). Čestitamo mentorici i učenicima na ostvarenom rezultatu i želimo im puno uspjeha na idućoj razini Natjecanja.