15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

CARNetov webmail

CARNet svojim korisnicima nudi uslugu webmaila. Za uporabu webmaila potreban je bilo koji web preglednik (npr. Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, ...), ispravna internetska veza i AAI@EduHr elektronički identitet.

Webmail usluga dostupna je na webmail.carnet.hr (zamjenjuje stari sustav iPernice koji su rabili učenici i djelatnici u obrazovnim ustanovama).