15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

PROLEKSIS enciklopedija

Od 4. travnja 2009. godine svim članovima obrazovne i akademske zajednice dostupna je prva hrvatska online enciklopedija - Proleksis enciklopedija. Razvijena je u suradnji Pro Leksisa i CARNeta, uz potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa.

Online enciklopediji možete pristupiti na stranici enciklopedija.carnet.hr korištenjem svog AAI @EduHr elektroničkog identiteta.