26.10.2020. 10:44
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .

CARNetov Portal za škole

CARNetov Portal za škole na adresi http://www.skole.hr središnje je mjesto za razmjenu znanja, prikupljanje i objavu digitalnih nastavnih materijala koje izrađuju nastavnici te za pristup različitim CARNetovim uslugama. Na ovom se Portalu mogu pronaći i mnoge korisne informacije namijenjene učenicima i njihovim roditeljima te svima koje zanima suvremeno obrazovanje.