26.10.2020. 10:44
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .

E-Knjižnica

E-Knjižnica je arhiva digitalnih knjiga i časopisa u .pdf formatu dostupna svim učenicima i nastavnicima.
Sve dodatne informacije o knjigama i časopisima dostupne su na adresi https://e-knjiznica.carnet.hr
.
Na stranicu se prijavljujete svojim elektroničkim identiteom identifikator_korisnika_u_ustanovi@skole.hr
.