26.10.2020. 10:44
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .

HUSOŠ

Naša je škola članica CARNet-a (Hrvatske akademske i i straživačke mreže). U sklopu Hosting usluge za srednje i osnovne škole (HUSOŠ) svaki djelatnik i učenik škole otvaranjem AAI@EduHr elektroničkog identiteta dobiva mogućnost korištenja CARNetovih usluga za korisnike iz sustava školstva.
Za otvaranje AAI@EduHr elektroničkog identiteta treba se javiti administratoru škole (prof. informatike - Krunoslav Sakač).
Što sve CARNet nudi svojim korisnicima (učenicima, studentima i nastavnicima) pogledajte na CARNETovom portalu.

CARNETov portal za škole

CARNetovi tečajevi