HUSOŠ

Naša je škola članica CARNet-a (Hrvatske akademske i i straživačke mreže). U sklopu Hosting usluge za srednje i osnovne škole (HUSOŠ) svaki djelatnik i učenik škole otvaranjem AAI@EduHr elektroničkog identiteta dobiva mogućnost korištenja CARNetovih usluga za korisnike iz sustava školstva.
Za otvaranje AAI@EduHr elektroničkog identiteta treba se javiti administratoru škole (prof. informatike - Krunoslav Sakač).
Što sve CARNet nudi svojim korisnicima (učenicima, studentima i nastavnicima) pogledajte na CARNETovom portalu.

CARNETov portal za škole

CARNetovi tečajevi