Priredba za Majčin dan u 2.c razredu
Autor: Marija Turk Sakač, 23. 5. 2018.

U petak 18. svibnja 2018. godine u učionici 2. c razreda održana je razredna priredba povodom Majčinog dana.

Učenici 2. c razreda danima  su se pripremali kako bi svoje roditelje, a posebno majke,  priredbom nagradili i zahvalili za sav trud koji već oko 8 godina ulažu u njih kako bi bili što bolji, što ljepši, zdraviji, pametniji itd.

Na početku priredbe učenici su majkama poklonili cvijet od krep papira što su ga u danima prije priredbe za njih napravili na satu likovne kulture. Veseli i vrijedni drugašići kroz pjesme, recitacije, igrokaz i ples namamili su svim najmilijima osmijeh na lica, ali i suze radosnice u oči. Na kraju su zajedno s majkama s panoa uzeli portrete svojim majki koje su sami nacrtali, a prema povratnim informacijama doznajemo da će mnogi od njih uokvireni naći počasno mjesto u obiteljskome domu.

SLIKE