Ukupno: 920256
Učenici 1.b sudjelovali na Anđelek festu
Autor: Krunoslav Sakač, 12. 12. 2016.

Na netom završenom 5. Anđelek festu u organizaciji POU Dugo Selo te suorganizaciji TZ Dugo Selo te pod pokroviteljstvom Grada Dugo Selo i Zagrebačke županije, učenici 1.b su sudjelovali sa svojim božićnim uradcima u humanitarnoj prodajnoj izložbi, u ukrašavanju božićnog drvca kojeg su donirale Hrvatske šume te u radionici veza božićnih motiva pod vodstvom gospođe Danice Zadravec.

U ponudi humanitarne prodajne izložbe su bili izloženi i božićni ukrasi koje su izradili učenici 6.a, 6.b i 6.c naše škole.

Učenicima 1.b su pomogli prodavati ukrase te ukrašavati drvce i bivši učenici njihove učiteljice, a u ukrašavanju drvca im se pridružio i uvijek raspoloženi zabavljač Mario Petreković.

Većini učenika koji su sudjelovali u radionici veza je ova prigoda bila prvi susret s vezenjem. U vrijeme tog „teškog“ rada dobrodošli su bili Motomrazovi MK Dugo Selo koji su im uručili prigodne darove.

SLIKE

Tekst i fotografije: učiteljica 1.b, Sofija Štefanac Klobučar