Stvaranje filantropske kulture u Hrvatskoj – akcija „Boca sreće“
Autor: Danijela Jalžabetić, 17. 11. 2016.

Dragi učenici, roditelji, učitelji i svi ostali koji nas podržavate u humanitarnoj akciji „Boca sreće“,

za početak želimo svima zahvaliti na uloženom trudu i motivaciji da nadolazeće blagdane uljepšamo korisnicima Dnevnog centra Stančić u Dugom Selu i našim učenicima te vas pozivamo da nastavite sudjelovati u našoj akciji. Kako smo već ranije najavili, svaki tjedan ćemo objaviti koji je razred bi najuspješniji u proteklom tjednu, a ovaj tjedan ćemo objaviti pet najuspješnijih razreda po broju prikupljenih boca u protekla dva tjedna, a to su sljedeći:

1. mjesto: 2.d  - 425

2. mjesto: 4.d – 384

3. mjesto: 2.c – 365

4. mjesto: 2.b – 324

5. mjesto: 1.d – 307.

Danas smo održali i Vijeće učenika. Učenici su predložili i izabrali naziv humanitarne akcije u sklopu projekta i naziv našeg filantropskog kluba - „Klica sreće“. Osmislili su i logo kluba i akcije, a imamo pomoć našeg kreativnog učenika u izradi loga.

Hvala vam svima od srca na suradnji i veselimo se idućem tjednu i objavi najuspješnijeg razreda za ovaj tjedan.