Osnivanje Filantropskog kluba
Autor: Danijela Jalžabetić, 10. 11. 2016.

Želiš li svoje slobodno vrijeme provesti zanimljivo i korisno? Voliš pomagati? Želiš da osobama oko tebe bude bolje? Smatraš da svoju okolinu možeš učiniti mjestom za bolji i kvalitetniji život?

Ako si potvrdno odgovorio/odgovorila na barem jedno od ova četiri pitanja, pozivamo te da postaneš član Filantropskog kluba naše škole. Cilj članstva u klubu je: osmišljavanje i sudjelovanje u dobrotvornim akcijama, pomaganje ranjivim skupinama u našem gradu i okolici (bolesnima, siromašnima, starijim osobama), vršnjačka pomoć u učenju, briga za osobe u nevolji.

Naš Filatropski klub je u nastajanju pa još uvijek nema ime i prepoznatljivu oznaku.Svi vaši prijedlozi su dobrodošli i bit će nam od velike pomoći. Trebamo originalno ime ipomoću digitalnoj izradi loga filantropskog kluba pa ako možete pomoći javite se našoj školskoj socijalnoj pedagoginji koja će vas rado primiti i razmotriti svaku vašu ideju. Veselimo se svakome i ne odbijamo nikoga. Što nas je više, to bolje.

Veselimo se zajedničkom radu jer „ svatko od nas je sposoban učiniti nešto za čovjeka i zajednicu”.