Ovaj mjesec: 2017
Obavijest za učenike 5.- 8. razreda
Autor: Branko Goleš, 18. 1. 2022.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

zbog izuzetno velikog broja razrednih odjela predmetne nastave (5.- 8.r.) koji su u samoizolaciji kao i dodatnih brojnih slučajeva u preostalim odjeljenima nastava će se od srijede, 19.1. do petka, 21.1. odvijati na daljinu preko Microsoft Teamsa. Sve aktivnosti se odvijaju po redovnom rasporedu sati i po redovnim smjenama (baš kao da smo u školi). Navedena Odluka je donesena uz prethodnu suglasnost Stožera Civilne zaštite Grada Dugo Selo i našeg osnivača, Zagrebačke županije.

Svi razredni odjeli koji su u samoizolaciji na nastavu uživo će se vratiti sukladno preporukama školskih liječnika. Za veliku većinu naših razrednih odjela to znači u ponedjeljak ili utorak o čemu će vas razrednici pravodobno informirati.