27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

PRIVREMENE LJESTVICE ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ BIOLOGIJE ZA OŠ I SŠ
Autor: Suzana Kralj Šantić, 14. 10. 2020.

Županijsko Povjerenstvo u nastavku objavljuje Privremene ljestvice županijskog Natjecanja iz biologije za osnovne i srednje škole koje je održano 12. listopada 2020. godine.

Rok za žalbu je 12 sati od objave privremenih rezultata. Žalbe se šalju u pisanom obliku na adresu e-pošte: suzana.kralj-santic@skole.hr.

Privremene rezultate možete pogledati otvaranjem poveznice opširnije.

Branko Goleš, prof.