Ukupno: 920154
Akcija sakupljanja plastičnih čepova i ove godine uspješno provedena u našoj školi
Autor: Krunoslav Sakač, 8. 6. 2020.

Ove školske godine u već tradicionalnu školsku akciju sakupljanja plastičnih čepova su se uključili učenici nižih razreda s četiri vreće budući kako su se samo učenici nižih razreda vratili u našu lijepu školu nakon nastave na daljinu.

Ove godine su nam se pridružili članovi Odreda izviđača „Vladimir Nazor“ iz Karlovca koji su nam putem njihovog jednog člana, našeg sugrađanina Zdravka Antolkovića, dostavili 5 vreća plastičnih čepova koje su sakupili, a nama poslali kao „pojačanje“ našoj akciji.

Podsjetimo se kao i svake godine kako sakupljenim plastičnim čepovima pomažemo Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma koja će čepove „pretočiti“ u sredstva za kupnju skupih lijekova za oboljele članove.

Sjedište Udruge se nalazi u Čakovcu pa smo uslijed epidemije COVID-19 bili primorani tražiti nove načine odvoza čepova.

Na prijedlog predsjednika Udruge Emila Vibovića čepove smo predali vozaču Vindije s kojom naša škola surađuje te smo zajedno s mladim vozačem Markom ubacili 9 vreća čepova koje nam je prevezao do Varaždina.

U Varaždinu ga je dočekao gospodin Vibović i preuzeo čepove za Udrugu.

Zahvaljujemo svima koji su ove godine sudjelovali u sakupljanju i distribuciji čepova do UOLL-a u Čakovcu!

SLIKE

Mali ekolozi 4.b